Örnek Remil Bakımı

Bu bölümde sizlerle beraber örnek bir remil bakımı uygulayacağız.İşe abdestimi alarak başlıyorum.. Remil Bakımı bölümünün Remil bak sayfasında tarif edilen şekilde remil atabileceğim dilekler listesini inceliyorum. Örnek olarak hamile bir hanımın erkek mi kız mı doğuracağını remille tahmin etmeye çalışacağız.Yani niyetim "Hamile erkek mi doğurur kız mı" oldu.
Şimdide remile hazırlık bölümünde yazılanlara bakıyorum. Hava bulanık ,karlı yağmurlu, fırtınalı olmayacak,kerahat vakitleri denen vakitlerde bakım yapılmayacağı için bu saatler de bakım için uygun değildir. Mümkün olduğu kadar kuşluk vaktinde yapılması önerilir. Havanın müsait ve zamanın da müsait olduğunundan emin oldum. Bakıma geçiyorum. Kağıt ve kalemim yanımda hazır.Abdestli bir şekilde kıbleye karşı seccade üzerinde oturuyorum. Dileğimi hem lisanen hem kalben tekrarlıyorum. (Yani hamile erkek mi doğurur kız mı cümlesini dilimle de sesli olarak söylüyorum).Sonra 1 ayetel kürsi okuyorum, 3 Ya Latif diyorum,Üç ihlas okuyorum, Bir fatiha okuyorum . Enam suresinin 59. ayeti olan : "Ve indehu mefatihül gaybi la ya’lemuha illa huu, ve ya’lemu ma fil berri vel bahri ve ma teskutu min verekatin illa ya’lemuha vela habbetin fi zulumatil ardi ve la ratbin ve la yabisin illa fi kitabin mübin "
ayeti kerimesini ve son olarak da :
"Allahumme yâ Âlimes sırri vel hafiyyat veya men la yahfa aleyhi şey'ün fil ardi velâ fis semaen tazharali fi zamiri "Hamile erkek mi doğurur kız mı" deyip kağıt kalemi elime alıp içimden (Allah allah) diye Allahı zikrederken niyetime yani hamilenin erkek mi kız mı doğuracağı düşüncesine konsantre olup rasgele 16 adet (4 basamaklı) sayıyı kağıda yazıyorum.Benim yazdığım rakamlar (1111-2222-3333-4444-5555-6666-7777-8888-8888-9999-1234-3456-
5667-6554-6789-9078) . Evet bu kadar, işim bitti.
Şimdi "hamile kız mı doğurur erkek mi" olan niyetimin sonucunu görmek için tekrar remil bak sayfasına giderek "hamile kız mı doğurur erkek mi" linkine tıklıyorum. Yeni bir sayfa açıldı ve bir form geldi. Bu remil formuna yukarda kendi dileğim için hazır ettiğim sayıları sırasıyla (ilk kutuya 1111,sonra 2222, ... en son da 9078) girerek devam butonuna basıp yorumumu okuyorum. Benim niyetim için hazırlamış olduğum sayılara göre çıkan tahmin doğacak çocuğun erkek olacağını söylemektedir. Resimde bu işlem için sitemizin otomatik olarak hazırladığı remil tablosunu yani remil denklemini görüyorsunuz.

Ornek_remil_bakımı

Aynı günde aynı maksat için iki kere remil atılmayacağı söylenmiştir. Tekrar aynı niyet için remil bakımı yapmak için ertesi günü bekleyebilirsiniz.

 

Remil Hakkında

Remil.Net te bulunan bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır.Remil.Net Bu bilgilerin kullanılmasından kaynaklanacak her türlü sorumluluğun kullanıcıya ait olduğunu bildirir.Remil.Net ekibi olarak okultizm ve metafizik kapsamına giren hiçbir bilgiye sarsılmaz bir inançla bağlanılmamasını ve kişilerin alacakları tüm kararlarda bilimin ve mantığın ilkelerine uymalarını şiddetle tavsiye ediyoruz..

Remil.Net Facebook