Remil Tabloları

Sayfa1 Sayfa2 Sayfa3

Remil tabloları bölümünde ise remil şekillerinin bazı kriterlere göre sınıflandırılmasıyla ilgili bilgiler bulacaksınız. Online remil bakımı için remil tablolarını bilmeseniz de olur. Bunlar sadece meraklı ziyaretçilerimiz için yazılmış bilgilerdir. Sitemizde kimi zaman remil tablosu ifadesiyle remil denklemini de kastettiğimiz olmuştur. Aşağıdaki tablolar ise remil denkleminin kendisi olmayıp ortaya çıkan denklemin çözümü için remmallerin kullandığı tablolardır. Remil tabloları oldukça uzun olduğu için Remil Tablolarıyla Yorum kısmını sayfanın en altından okuyabilirsiniz.SA'D ŞEKİLLER TABLOSU
SAADI DAHİL
SAADI SABİT
-
SAADI HARİÇ
-
SAADI MÜNKALİP
-

 

NAHIS ŞEKİLLER TABLOSU
NAHSI DAHİL
-
NAHSI SABİT
NAHSI HARİÇ
NAHSI MÜNKALİP

ERKEK ŞEKİLLER

DİŞİ ŞEKİLLER

 

REMİL ŞEKİLLERİNDE CİNS
İNSANİ
HAYVANİ
NEBATİ
MADENİ

 

Remil Tablolarıyla Yorum

Yukarıdaki remil tablolarından anlaşılacağı gibi soruya göre teşhis koymaya çalışan remmal buradaki remil şekillerini dikkate alarak tahminde bulunur. Örneğin soru bir kişi ile ilgiliyse remilde yaş tayin eden şekillere göre sorudaki kişiyle ilgili hükmü verir ya da soru zaman ile ilgiliyse sorunun cevabını remil şekillerinde zaman tablosunda verdiğimiz şekillere göre bulmaya çalışır.

Remil Hakkında

Remil.Net te bulunan bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır.Remil.Net Bu bilgilerin kullanılmasından kaynaklanacak her türlü sorumluluğun kullanıcıya ait olduğunu bildirir.Remil.Net ekibi olarak okultizm ve metafizik kapsamına giren hiçbir bilgiye sarsılmaz bir inançla bağlanılmamasını ve kişilerin alacakları tüm kararlarda bilimin ve mantığın ilkelerine uymalarını şiddetle tavsiye ediyoruz..

Remil.Net Facebook